شارژ مستقیم ایرانسل

راهنمای خرید اینترنتی شارژ مستقیم ایرانسل

راهنمای خرید شارژ مستقیم ایرانسل

برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل می توانید به بالای صفحه مراجعه بفرمایید . خرید شارژ مستقیم ایرانسل بسیار ساده می باشد و کافی است مراحل خرید را از سمت راست و طبق شماره انجام دهید . با تشکر از شما که برای خرید شارژ سایت ما را انتخاب نموده اید .

برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل مبلغ را و شماره موبایل خود را وارد نمایید

1- مطابق چیزی که در عکس مشاهده می کنید در ابتدا تیک شارژ مستقیم به صورت پیش فرض در حالت انتخاب می باشد. از آنجایی که شما می توانید شارژی دلخواه بین 5000ریال تا 500000ریال را داشته باشید بنابراین مبلغ شارژ ایرانسل دلخواه خود را به ریال در داخل کادر وارد نمایید. سپس در کادر پایینی شماره موبایل خود را که تصمیم به شارژ آن دارید را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید


2-در این قسمت اگر تمایل داشته باشید می توانید آدرس ایمیل خود را نیز وارد نمایید. . اگر شما آدرس ایمیل خود را در این مرحله وارد نمایید اطلاعاتی اعم از شناسه پرداخت و غیره را برای شما ایمیل می کند که شما با استفاده از این اطلاعات قادر به پیگیری مشکلات احتمالی خواهید بود. مرا به خاطر بسپارید چیست ؟ اگر شما تیک این گرینه را فعال نمایید آدرس ایمیل شما در این قسمت ذخیره می شود و در دفعات بعدی نیاز به وارد نمودن مجدد آن را ندارید.

نام بانک و درگاه بانکی خود را انتخاب نمایید


3- در این قسمت برای پرداخت هزینه شارژ خود میبایست نام بانک مربوط به کارت بانکی خود را انتخاب نمایید . سپس سیستم به صورت خودکار مناسب ترین درگاه بانکی را انتخاب می نماید. در جدولی کوچک که در پایین کادر قرار دارد شما می توانید مبلغ پرداختی شما را از کارت شما کسر می شود را مشاهده نمایید.

اطلاعات بانکی خود را وارد نمایید


4- سپس شما برای انجام پرداخت پول به سایت بانک هدایت می شوید. در آنجا با وارد کردن 4 پارامتر شماره کارت شتاب، رمز اینترنتی کارت، کد cvv2 و تاریخ انقضای کارت وکلیک بر روی پرداخت می توانید پول کارت شارژ را پرداخت نمایید.
سه پارامتر شماره کارت، کد
cvv2 و تاریخ انقضا، بر روی کارت حک شده اند. اگر رمز اینترنتی یا رمز دوم کارت خود را ندارید به دستگاه خود پرداز بانک خود مراجعه کنید و در بخش عملیات رمز و سپس بخش رمز دوم آن را تعریف کنید. در کاغذی که از دستگاه چاپ می شود کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت نیز درج می شود.

اطلاعات شارژ


5- در این مرحله شما اطلاعات مربوط به شارژ خود را مشاهده میکنید که در صورت تایید بر روی دکمه تایید پرداخت کلیک نمایید.

اطلاعات نهایی
 

6- سپس اطلاعات نهایی را در این پنجره برای شما به نمایش می گذارد. در این مرحله خرید شما تکمیل شده و مبلغ شارژ پس از لحظاتی به خط ایرانسل شما واریز می شود.

 

در صورتی که سوالی داشتید و یا در هنگام خرید به مشکلی برخوردید حتماً از طریق شماره تلفن 021-89710 و یا ایمیل با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

  به Irancellcall امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما