شارژ مستقیم ایرانسل

بانک های فعال خرید شارژ ایرانسل


بانک های فعال برای خرید شارژ ایرانسل


برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید

بانک های فعال خرید شارژ ایرانسل

کاربران ایرانسل می توانند با مراجعه به سایت irancell call  در 24 ساعت شبانه روز اقدام به خرید شارژ ایرانسل نمایند . توجه داشته باشید که شما با دارا بودن هر کارت عضو شتابی می توانید اقدام به خرید شارژ مستقیم ایرانسل نمایید . سایت irancell call حتی بانک های خصوصی را مثل : بانک پاسارگاد , بانک پارسیان , بانک اقتصاد نوین , بانک انصار و ... را نیز ساپورت می کند . شما با هر کارتی که شارژ مستقیم ایرانسل خریداری می کنید در هنگام پرداخت مبلغ شارژ ایرانسل خریداری شده می توانید از درگاه بانک های : بانک ملی , بانک ملت , بانک پارسیان , بانک سامان , بانک سینا , موبایل بانک , موبایل پارسیان اقدام به پرداخت وجه شارژ ایرانسل خریداری شده نمایید.

شارژ ایرانسل با کارت بانک ملی

خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک ملی

کاربر محترم شما میتوانید با استفاده از کارت بانک ملی خود نیز شارژ ایرانسل بانک ملی را دریافت کنید. برای این کار می بایستی که شما بعد از انتخاب شارژ ایرانسل و تعداد کارت شارژ ایرانسل خود ،موبایل یا ایمیل خود را برای دریافت کد شارژ ایرانسل داخل کادر مشخص شده یاداشت نمایید. پس از آن از میان بانک های موجود که نام آنها را در صفحه می بینید، شما بانک ملی را انتخاب نمایید و سپس روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

 

شارژ ایرانسل با کارت بانک تجارت

خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک تجارت

کاربر محترم شما میتوانید با استفاده از کارت بانک تجارت خود نیز شارژ ایرانسل بانک تجارت را دریافت کنید. برای این کار می بایستی که شما بعد از انتخاب شارژ ایرانسل و تعداد کارت شارژ ایرانسل خود ،موبایل یا ایمیل خود را برای دریافت کد شارژ ایرانسل داخل کادر مشخص شده یاداشت نمایید. پس از آن از میان بانک های موجود که نام آنها را در صفحه می بینید، شما بانک تجارت را انتخاب نمایید و سپس روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

شارژ ایرانسل با کارت بانک ملت

خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک ملت

کاربر محترم شما میتوانید با استفاده از کارت بانک ملت خود نیز شارژ ایرانسل بانک ملت را دریافت کنید. برای این کار می بایستی که شما بعد از انتخاب شارژ ایرانسل و تعداد کارت شارژ ایرانسل خود ،موبایل یا ایمیل خود را برای دریافت کد شارژ ایرانسل داخل کادر مشخص شده یاداشت نمایید. پس از آن از میان بانک های موجود که نام آنها را در صفحه می بینید، شما بانک ملت را انتخاب نمایید و سپس روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

شارژ ایرانسل با کارت بانک اقتصاد نوین

خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک اقتصاد نوین

کاربر محترم شما میتوانید با استفاده از کارت بانک اقتصاد نوین خود نیز شارژ ایرانسل بانک اقتصاد نوین را دریافت کنید. برای این کار می بایستی که شما بعد از انتخاب شارژ ایرانسل و تعداد کارت شارژ ایرانسل خود ،موبایل یا ایمیل خود را برای دریافت کد شارژ ایرانسل داخل کادر مشخص شده یاداشت نمایید. پس از آن از میان بانک های موجود که نام آنها را در صفحه می بینید، شما بانک اقتصاد نوین را انتخاب نمایید و سپس روی دکمه پرداخت کلیک کنید

 

  به Irancellcall امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما